Witaj, poznaj nas bliżej

O nas

Ark-Pol to producent podłoży ogrodniczych od ponad kilku lat. Historia naszej pasji do roślin zaczęła się już 20 lat temu w małej miejscowości w województwie Lubelskim. Mimo upływu tak wielu lat nasze zaangażowanie się nie zmieniło. W dalszym ciągu łączymy profesjonalizm z miłością do pięknych roślin.

Nasza firma oferuje szeroką gamę produktów o wysokiej jakości. Produkty w zależności od zastosowania są kompozycją: torfu wysokiego, torfu niskiego, piasku drenażowego, innych dodatków.

Czym się zajmujemy?

Wszystkie podłoża zawierają niezbędne mikro oraz makroelementy wpływające pozytywnie na rozwój roślin.

Nasza Misja

,,W Trosce o Twoje rośliny”

Nasz Cel

Głównym celem firmy Ark-pol jest produkcja podłoży ogrodniczych, które będą spełniały najwyższe standardy jakości, gwarantując naszym Klientom nie tylko satysfakcję, ale też radość z roślin.

Wierzymy, że aby dalej się rozwijać, musimy nie tylko spełnić potrzeby i oczekiwania naszych klientów, ale też konsekwentnie wzmacniać wiarygodność oraz zaufanie i budując na nich długie relacje.

Nasze Standardy

Zadowolenie Klientów, zdrowe rośliny to nasz priorytet, dlatego robimy wszystko,aby nasze produkty były:

Nasze Wartości

Wiemy, że na rozwój wpływają odpowiednie wartości. To one kreują nasz wizerunek, dlatego swoje działanie staramy się budować na:

Stale pod okiem ekspertów

Zależy nam na wysokiej i prawdziwej jakości podłoża. W związku z tym firma Ark-Pol poddaje swoje produkty badaniom laboratoryjnym. Przeprowadza je Okręgowa Stacja Chemiczno – Rolnicza w Lublinie.

To tam na bieżąco kontrolujemy właściwości fizyczne oraz chemiczne wszystkich naszych wyrobów.

Scroll to Top